GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ WE WROCŁAWIU
Dołącz do zespołu Socato!

Galeria sztuki współczesnej Socato z siedzibą przy Placu Solnym 11 zatrudni menedżera i producenta wystaw.

Jeśli chcesz pracować w sferze kultury, kreować rynek sztuki i współtworzyć artystyczne wydarzenia - zgłoś się!

Oferujemy samodzielne, wymagające kreatywności, elastyczne miejsce pracy, dobre i stabilne warunki działania w sercu Wrocławia oraz możliwość rozwoju w gronie osób związanych z Socato. Oczekujemy zaangażowania oraz umiejętności organizacyjnych i chęci.

Prosimy o przesłanie CV a zamiast tradycyjnego listu motywacyjnego, swoje wyobrażenie na temat swojej przyszłej roli w Socato. Termin zgłoszeń 10.01.2018 na adres: rekrutacja.socato@gmail.com

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zapewniamy profesjonalne podejście i pełną poufność przekazanych nam informacji i danych osobowych.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:
- prowadzeni bieżącej działalności galerii, w tym współtworzenie programu
- organizacja wystaw i wydarzeń im towarzyszących (spotkania, debaty, oprowadzania kuratorskie, zajęcia dla dzieci)
- prezentacja dzieł sztuki, sprzedaż, utrzymywanie kontaktów z klientami, w tym kolekcjonerami
- współpraca z mediami, instytucjami, partnerami
- przygotowywanie materiałów promocyjnych (współpraca z grafikiem, drukarnią)
- administrowanie stronami internetowymi i kanałami social media.

WYMAGANIA:
- preferowane wykształcenie kierunkowe (historia sztuki, mediacja sztuki, kulturoznawstwo itp.) lub pasja i znajomość rynku sztuki,
- bardzo dobra organizacja pracy
- zdolności interpersonalne oraz umiejętności komunikacyjne
- kreatywność
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie pracy w galerii lub instytucji kultury.

OFERUJEMY:
- pracę na pełen etat (w godzinach pracy Galerii)
- dobre i stabilne warunki zatrudnienia
- umowa o pracę lub inna forma współpracy preferowana przez kandydata
- możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
- pracę w zgranym zespole, w miłej i inspirującej atmosferze
- samodzielne stanowisko pracy
- możliwość kreowania przestrzeni kulturalnej Wrocławia